A’jia Hotel

A’jia Hotel ,  Serdar Bilgili ‘nin sahibi olduğu Halide Edip Adıvar caddesinde tarihi Ahmet Rasim Paşa yalısında açtığı nefes kesici boğaz manzaralı butik bir otel. İstanbul doors tarafından işletilmektedir.

Düğünler hava durumu ve düğün sahibinin tercihine göre A’jia teras yada iç restoranda yapılıyor. Havanın yağışlı olma ihtimali varsa terasda şeffaf bir çadır kuruluyor.

Kapasitesi yazın yemek için 350 , kokteyl için 800 , prolonge kokteyl için 500 kişidir.Prolonge kokteyller farklı olarak sıcak soğuk ordörvler, çatalla yenebilen servisi kolay sıcak yemeklerin büfeleri de kapsar. Kış aylarında kapasite ise yemek için 120 , kokteyl ve prolonge kokteyle için 200 kişidir.

İstanbul’un karmaşından uzakta , köprü ayaklarına yakın , ulaşımı kolay huzur dolu bir düğün için sımsıcak bir mekan.Serviselemanları ve görevliler çok kibardır. Size yardımcı olmak için ellerinden geleni yaparlar. Son derece romantik , misafirlerinizin memnun kalacağı, istanbul’un tüm güzelliğini yaşayabilecekleri çok iyi bir seçim.

A'jia Hotel

Missing access credentials. See https://developer.foursquare.com/docs/api/configuration/authentication for details.
VN:F [1.9.22_1171]
Bu içeriği değerlendirin
Puan: 3.9/10 (13 oy)
A'jia Hotel, 13 oy ile 10 puan üzerinden 3.9 puan
Bu Kategorideki Rating Sıralaması:
Sıra NoBaşlıkOylarPuan
1Çırağan Palace Kempinski97.7
2The Marmara Esma Sultan87.4
3Swissotel The Bosphorus87.1
4DoubleTree by Hilton Istanbul Moda86.6
5Koru İstanbul Kuruçeşme116.5
6Bosphorus Palace Hotel106.0
7A'jia Hotel133.9

“A’jia Hotel” üzerine bir düşünce

  1. Hem luxü yasayabileceginiz hem de kendinizi evinizde hissetebileceginiz uber mekan. Romantik bir evlenme teklifi, özel bir gece yada düğün için tercih edilebilir.manzarasini görüp vay be dememek içten bile değil.tek sïkıntısı bahçesi çok rüzgar alıyor.

Bir Cevap Yazın