Gizlilik

Veri koruma bildirimi

eniyisienguzeli.com‘u ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sitemizde vakit geçirirken kendinizi güvende hissetmeniz için gizlilik politikalarımız hakkında bilgi vermek istiyoruz.

Veri toplama 

eniyisienguzeli.com sitesini ziyaret ettiğinizde internet servis sağlayıcınız, bu siteye gelmeden önce girdiğiniz web sayfası, bizim sitemizde ziyaret ettiğiniz tüm sayfalar otomatik olarak toplanır.

Bu bilgiler anonim olarak analiz edilir ve size daha iyi hizmet verebilmek için kullanılır.

Kişisel bilgilerin toplanması ve kullanılması

Kişisel bilgileriniz sadece kayıt olmanız durumunda sistemimizde gizli olarak tutulur ve üçüncü şahıs ve kurumlar ile paylaşılmaz.

Bilgi edinme hakkı 

Bizde kayıtlı tüm bilgilerinizi kontrol etme, düzeltme ve silme hakkınız vardır. Ana sayfamızın üst menüsündeki bize yazın bölümünden talebinizi iletmeniz yeterlidir.

Veri saklama

Kayıt olurken girdiğiniz kişisel bilgilerinizi siz izin verdiğiniz ve yasalar buna karşı olmadığı sürece saklıyoruz.

İletişim 

Her türlü sorun, düşünce, geri bildirim veya bilgilerinizle ilgili talepleriniz için her zaman ana sayfamızın üst menüsündeki bize yazın bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Reklam Politikası

Web sitemizi ziyaret ettiğiniz zamanlarda reklam hizmeti vermek için üçüncü taraf reklam şirketlerini kullanmaktayız.Söz konusu şirketler, bu sitelere ve diğer web sitelerine yaptığınız ziyaretlerden elde ettikleri (adınız, adresiniz, e-posta adresiniz veya telefon numaranız dışındaki) bilgileri ilginizi çekecek ürün ve hizmetlerin reklamını size göstermek için kullanabilir.Kullanıcılar, Google reklam ve içerik ağı gizlilik politikasını ziyaret ederek DART çerezinin kullanılmasını engelleyebilir.

Telif Hakkı Durumları

5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125 Maddesine göre Tüm Üyelerimiz Paylaşımlarından ve Yazılarından Sorumludur.

Bu yazı ve paylaşımlardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcıya ait olup IP’ler Kayıt altına alınmaktadır.5651 sayılı yasaya göre sitemiz mesajları kontrolle yükümlü olmayıp, şikayetlerinizi ana sayfamızın üst menüsündeki bize yazın bölümünden iletmeniz durumunda, gerekli işlemler yapılacaktır.

eniyisienguzeli.com sitesini ziyaret etmekte olan kişiler/kurumlar bu politikayı okumuş ve kabul etmiş sayılır.

VN:F [1.9.22_1171]
Bu içeriği değerlendirin
Puan: 0.0/10 (0 oy)

Sıralamayı oylarınla sen belirle